הדרכות יין

מסעדת שף ספרה, בשיתוף עם הבוטיק של נתי מזמינים אתכם להדרכות יין אקסלוסיביות במהלכן תהיה לכם הזדמנות לחקור את היקבים המשובחים ביותר בארץ, לטעום יינות מדהימים, להרחיב את הידע שלכם על עולם היין, זני ענבים וטכניקות הייצור, וליהנות מארוחת שף מלאה של השף בני מדר.  מאז ומתמיד יש לנו הערכה עצומה לתרבת היין, זו הסיבה שאנו מחזיקים מבחר יינות מהיקבים המובילים שישנם. עכשיו אנו לוקחים את ההערכה הזאת צעד אחד נוסף ומזמינים אתכם להדרכות יין יוצאות דופן. אחת המטרות העיקריות של הדרכות יין היא להעשיר את הידע של המשתתפים ולהעניק להם חוויה חושית מעוררת השראה – המשתתפים טועמים את היינות, בוחנים את המראה שלהם, מריחים את הניחוחות ומתענגים על הטעמים. בהדרכת מומחים בעלי ידע נרחב ועשיר, המשתתפים בהדרכה יקבלו תובנות שיעזרו להם לזהות טוב יותר את כל הניואנסים הקטנים, ולפתח חיך מעודן אשר יקח את האהבה ליין לרמות חדשות.
הדרכות יין

שידוך שמתעלה על כל הציפיות – יינות משובחים וארוחת שף

הדרכות יין שאנו מקיימים בספרה עוסקות בהרבה יותר מטעימת יינות, הן מציעות חוויה מלאה – היינות שיוגשו בהדרכת יין מותאמים למנות השף של המסעדה. המנות מוגשות בין כוס לכוס, ואתם נהנים מארוחת שף שלמה, מהראשונות ועד לקינוחים, בניצוחו של שף הבית המוכשר בני מדר, שף שמגדיר את המטבח הכשר מחדש.

ארוחת השף מוסיפה ממד נוסף לחוויית ההדרכה, כאשר המשתתפים מגלים כיצד יינות מסוימים משפרים את הטעמים של מזונות ספציפיים, ולהיפך, ונהנים מחוויה שמסעירה את כל החושים. יחסי הגומלין בין המטבח של המסעדה לבין היינות, מעצימים את ההנאה ומרחיבים את ההבנה והחוויה במידה משמעותית. 

ואם תהיתם לגבי כשרות, מסעדת שף ספרה זו מסעדה כשרה וכך גם היינות המוגשים בכל הדרכת יין, וכשם שכל היינות משובחים כך גם המנות מופלאות, עוצרות נשימה, מיוצרות מרכיבים טריים ברמת איכות גבוה ועל ידי טכניקות הבישול המתקדמות בעולם. 

מוזמנים לחוויה חברתית ותרבותית במרפסת של ספרה

הדרכות יין במרכז הארץ (בעיר רחובות) יכולות לפתוח לכם דלת למפגשים מיוחדים עם אנשים אשר חולקים אתכם את אותה תשוקה ליין ואוכל טוב. ההדרכות מתקיימות במרפסת של ספרה, בשעת בין ערביים והן מתחילות במינגלינג בין המשתתפים, מה שמעודד אינטראקציה והיכרות ראשונית. בשלב זה נגיש מנות טאפס מגוונות ולקראת השעה שש, נתיישב להתחיל בהדרכה. מכיוון שייצור יין נטוע עמוק בהיסטוריה והתרבות האנושית, יש המון מה ללמוד, וכל הדרכת יין שמה על השולחן קונספט מעט שונה: לעיתים נטעם יינות מתיישנים וצעירים, פעמים אחרות נהיה נוכחים בהשקה של יינות חדשים ובהדרכות מסוימות נזכה לטעום מיינות ממש משובחים המגיעים מהיקבים הטובים והנחשבים ביותר בארץ.  כל מפגש כזה מתוכנן מתוך מחשבה מעמיקה ומושך אליו משתתפים מכל האזורים, בכל הגילאים ומכל תחומי העניין והעיסוק לערב מתוחכם ואלגנטי.
הדרכות יין

הדרכת יין איכותית ע"י מומחים בתחום

כדי להבטיח חוויה מעשירה ומשכרת, הדרכות יין נערכות על ידי מומחי יין. מומחים אלו עשויים להגיע מהיקב שמארחים באותו ערב, או מחו”ל, כאשר הנוכחות שלהם, לצד הידע שמעבירים הלאה, מוסיפים עומק לכל לגימה והופכים את הערב לאקסקלוסיבי ואיכותי.
8198980

המשתתפים מתכבדים במגוון של יינות שנבחרו בקפידה, כאשר כל בקבוק מספר סיפור מיוחד, וכל מנה שמוגשת ממטבח המסעדה רק ממקסמת את האווירה, ולוקחת אתכם למסע מיוחד אל לב ליבה של תרבות היין והקולינריה בישראל.

מוזמנים ליהנות מסימפוניה של טעמים וניחוחות שנאספו במיוחד עבורכם!

מכיוון שהביקוש להדרכות יין של מסעדת השף ספרה גבוה באופן עקבי, יש להזמין מקומות מראש ולהבטיח את מקומכם בהדרכת יין הבאה. נשמח לפגוש אתכם!

מוזמנים לשתף:
kosher-sphera
Sphera - מסעדה, בר ואירועים ברחובות
אז, שנעבור לספרה אחרת?

כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר, אנחנו רק צריכים כמה פרטים קטנים: